Masivní noční stolek Alba, zvýšený

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby ve zvýšeném provedení z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm. Noční stolek... více informací »
Masivní noční stolek Alba
4 066 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní noční stolek Alba slovenské výroby ve zvýšeném provedení z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm. Noční stolek...

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby ve zvýšeném provedení z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm. Noční stolek vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy, provedení pravé a levé varianty (viz varianty produktu). Noční stolek Alba ve zvýšeném provedení se uchycuje o bočnici postele, dodáváme jej v demontu a je kombinovatelný pouze s postelí Alba, zvýšená. Rozměry: – šířka 55 cm – hloubka 35 cm – výška 48 cm Jádrový buk je vnitřní (starší) část bukového dřeva, výrazně tmavší v příčném řezu. Jádro pro strom plní jen statickou funkci, obsah vody je tedy nižší. Proti klasickému bukovému dřevu má vysokou odolnost proti škůdcům a o hodně vyšší životnost. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo

Velmi oblíbený produkt můžete dostat lehce na webu zařazený v sekci noční stolky! Nyní koupíte další kusy z této populární sekce v akci. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává skvělé produkty. Udělejte si radost. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Masivní noční stolek Alba, zvýšený pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít zrovna za výprodejovou cenu. Ceny již od 4 066 Kč.