Matrace AIRSPRING senior

Matrace Airspring Senior se vyznačuje exkluzivní vzdušností, chladivým efektem pěny GREENGEL a komfortní výškou matrace.... více informací »
Matrace AIRSPRING senior
10 500 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Airspring Senior se vyznačuje exkluzivní vzdušností, chladivým efektem pěny GREENGEL a komfortní výškou matrace....

Matrace Airspring Senior se vyznačuje exkluzivní vzdušností, chladivým efektem pěny GREENGEL a komfortní výškou matrace. SPECIÁLNĚ ZPEVNĚNÝ BOK matrace pro snazší vstávání z postele. Na boční strany matrace byla použita tužší pěna vysoké objemové hustoty, pro stabilní oporu. Komfort lehacích ploch zůstal zachován. Jádro matrace je vyrobeno z jedinečných pěnových pružin AIRSPRING ze značkové pěny ELIOCELL. Díky tomuto složení je matrace exkluzivně vzdušná a tím také hygienická. Výborně se přizpůsobuje a detailně kopíruje celé tělo. Matrace má dvě strany tuhosti. Mětší strana je tvořena roznášecí vrstvou z pěny Nightfly a Greengel s příjemným chladivým efektem. Druhá tvrdší strana je vyhotovena z antibakteriální pěny SANITIZED. JÁDRO MATRACE vrchní deska: pěna POLARGEL/GREENGEL; pěna NIGHTFLY; jádro matrace: pěnové pružiny AIRSPRING – značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3; spodní deska: antibakteriální pěna SANITIZED Potah LYOCELL je materiál, jehož vlastnosti ho předurčují pro výrobu matrací.Kvalitní vlákno, činí tuto látku látku sametově hebkou, dobře drží tvar a působí luxusním dojmem. LYOCELL je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. LYOCELL dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah boční strany matrace je tvořen kombinací 3D textilie a Lyocellu, pro lepší provzdušnění jejího jádra. Potah je odnímatelný a pratelný na 60 °C.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace Zdravotní Kvalitní a levný produkt naleznete mimo jiné tu na našem webu v populární kategorii matrace. Získejte akční produkty z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu. Tato značka FORLIVING s.r.o. má k dispozici prvotřídní výrobky U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Matrace AIRSPRING senior značky FORLIVING s.r.o. pořídíte u nás za výhodnou cenu. Cena od 10 500 Kč.