Matrace ALOE Bio-Ex

Matraci Aloe Bio-Ex nabízíme v rozměru 180x200 cm. Luxusní taštičková matrace Bio-Ex poskytuje individuální oporu zvlášť v oblasti hlavy, ramen,... více informací »
Matrace ALOE Bio-Ex
21 980 Kč
Ověřit dostupnost
Matraci Aloe Bio-Ex nabízíme v rozměru 180x200 cm. Luxusní taštičková matrace Bio-Ex poskytuje individuální oporu zvlášť v oblasti hlavy, ramen,...

Matraci Aloe Bio-Ex nabízíme v rozměru 180×200 cm. Luxusní taštičková matrace Bio-Ex poskytuje individuální oporu zvlášť v oblasti hlavy, ramen, trupu, boků a noh. Taškové jádro je tvořeno z 1000 ks taštičkových pružin, které jsou uloženy v samostatných sáčcích z netkané textilie, nezávisle podpírají tělo a umožňují velmi dobře kopírovat. Ideální anatomická poloha páteře a uvolnění zádového svalstva během spánku. Pružinové jádro je odizolováno prodyšnou pěnou Aloe vera, která má antidekubitní průřezy s dlouhou tvarovou stálostí a životností. Plocha matrace se 7 anatomickými zónami je z Aloe vera pěny, která se díky schopnosti reagovat na tlak a teplo dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla a dochází tak k rovnoměrnému rozložení váhy. Vlastnosti matrace: – rozměry 180×200 cm – výška 25 cm – ortopedická zátěž do 140 kg – potah Aloe vera prošitý PES vláknem – měkčí strana T3 – tvrdší strana T4 – FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti – záruka 5 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové-TaštičkovéUnikátní a oblíbený produkt Matrace ALOE Bio-Ex můžete koupit mimo jiné tady u nás v oblíbené sekci matrace. Nyní koupíte kvalitní produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Matrace ALOE Bio-Ex od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat zde teď ve výprodejové akci. Akční cena 21 980 Kč.