Matrace ALOE Duo

Matrace Aloe Duo s výškou 25 cm je tvořena unikátním systémem "pěnových pružin" a 7 fyziozónami, které se přizpůsobí tvaru... více informací »
Matrace ALOE Duo
18 670 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Aloe Duo s výškou 25 cm je tvořena unikátním systémem "pěnových pružin" a 7 fyziozónami, které se přizpůsobí tvaru...

Matrace Aloe Duo s výškou 25 cm je tvořena unikátním systémem „pěnových pružin“ a 7 fyziozónami, které se přizpůsobí tvaru vašeho těla a dokonale ho kopírují. Díky vysoké vzdušnosti jádra je matrace vhodná zejména pro alergiky. Nosnost 140 kg. Vlastnosti: Potah matrace SILVER je prošitý PES vláknem (gramáž 300 g/m2), v boku všitá 3D textílie. Lze sejmout a prát při 60°C. Jádro matrace tvoří pěnové pružiny AIRSPRING a značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3. Vrchní strana je z ALOE VERA pěny s antidekubitním prořezem. Spodní strana je vyrobena z ALOE VERA pěny.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Pěnové-Zdravotní
Rozměr postele/matrace 180×200 cm
Tento žádaný kousek Matrace ALOE Duo seženete rovněž tady a teď na našem webu zařazený v rubrice matrace! Podívejte se na ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny!

Tento výjimečný výrobek Matrace ALOE Duo od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit zde teď skutečně výhodně! Cena již od 18 670 Kč.