Matrace Alpine Blue Air – 90×200

Matraci Alpine Blue Air 26 nabízíme v rozměru 90x200 cm. Super vzdušná matrace ze studené pěny s dvěma funkčními stranami -... více informací »
Matrace Alpine Blue Air  - 90x200
13 750 Kč
Ověřit dostupnost
Matraci Alpine Blue Air 26 nabízíme v rozměru 90x200 cm. Super vzdušná matrace ze studené pěny s dvěma funkčními stranami -...

Matraci Alpine Blue Air 26 nabízíme v rozměru 90×200 cm. Super vzdušná matrace ze studené pěny s dvěma funkčními stranami – tužší latexovou a měkčí paměťovou. Propracovaný ortopedický zónový systém podpírá tělo a uvolňuje znavené svalstvo v každé poloze, po celou noc. Špičkový antibakteriální a protiroztočový pratelný potah s přírodními vlákny. Vyrobena v Krkonoších. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. LATEX AIR | TUHÁ STRANA MATRACE – Kdo jednou spal na latexu, vždycky spal na latexu. Termoregulace, pružné pohodlí, odolnost. Latex, který dýchá – perforace odvětrává pot z matrace a udržuje lůžko suché a čisté. DOKONALÉ POHODLNÉ A VZDUŠNÉ JÁDRO – Ortopedická 7- zónová konstrukce s paměťovou pěnou bez lepení a prodyšným, pohodlným latexem. Objemové hmotnosti vrstev 35 – 65 kg/m3 s nejdelší možnou mechanickou i hygienickou životností. VISCO AIR | MĚKČÍ STRANA MATRACE – Paměťová pěna znamená pohodlí a odlehčení pohybového ústrojí. Poskytuje relaxaci znavenému tělu, odlehčuje klouby a uvolňuje svaly. Svojí vynikající schopností kopírovat kontury těla jej podpírá a pomáhá udržet páteř v optimální poloze. Nelepená vrstva, která s každým pohybem těla provětrá celou matraci. Nelepená konstrukce vrstvy. CITLIVÉ RAMENNÍ ZÓNY, VÝZTUHA V OBLASTI PÁNVE – Ramenní zóny citlivě upravují tuhost. Oceníte je při spánku na boku, kdy matrace napomáhá odlehčit ramenní kloub. Nedochází tak k „přeležení“. V oblasti koncentrovaného tlaku (v oblasti pánve) je odolná studená pěna velmi vysoké objemové hmotnosti. Je zároveň šetrná ke kyčelním kloubům. ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH – Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti); zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah AegisTM předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C). Doporučená maximální nosnost do 150 kg. Výška matrace cca: 22 cm. Záruka 7 let na jádro matrace. Testováno 150.000x.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Typ matrace Líná pěna

Tento diskontní výrobek Matrace Alpine Blue Air - 90x200 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. naleznete tady za výhodnou cenu. Akční ceny již od 13 750 Kč.