Matrace AMERIKA

Luxusní měkká taštičková matrace, která poskytuje individuální oporu každé části těla. Taškové jádro matrace je tvořeno... více informací »
Matrace AMERIKA
27 100 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní měkká taštičková matrace, která poskytuje individuální oporu každé části těla. Taškové jádro matrace je tvořeno...

Luxusní měkká taštičková matrace, která poskytuje individuální oporu každé části těla. Taškové jádro matrace je tvořeno asi 1000 kusy taštičkových pružin , které jsou uloženy v samostatných sáčcích z netkané textilie. Nezávisle podpírají tělo a umožňují velmi dobré rozložení hmotnosti. Tím je zaručena ideální anatomická poloho páteře a uvolnění zádového svalstva během spánku. Pružinové jádro je odizolováno prodyšnou hydrolatexovou deskou s dlouhou tvarovou stálostí a životností. Plocha matrace se 7 anatomickými zónami je z komfortní profilované viscoelastické (líné) pěny . Líná pěna má schopnost reagovat na teplo a tlak a dokáže se optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním potahem BAMBOO, který je velmi příjemný na dotek. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti matrace: doporučená ortopedická zátěž do 120 kg SYSTÉM 100 – efekt vodní matrace FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozložení hmotnosti doporučený rošt – pevný výška matrace 24 cm záruka 5 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Rozměr postele/matrace 160×200 cmHodně prodávaný výrobek Matrace AMERIKA máte možnost dostat právě teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci matrace. Nyní pořídíte jiné kusy ve zmíněné kategorii za super peníze!

Unikátní produkt Matrace AMERIKA od známé značky FORLIVING s.r.o. je k sehnání u nás právě opravdu levně! K sehnání zrovna v akci za 27 100 Kč.