Matrace Amundsen

Ortopedická matrace Amundsen se zvýšenou tuhostí v rozměru 140x200cm a výšce 22 cm. Partnerská matrace s unikátním vlnovým... více informací »
Matrace Amundsen
18 700 Kč
Ověřit dostupnost
Ortopedická matrace Amundsen se zvýšenou tuhostí v rozměru 140x200cm a výšce 22 cm. Partnerská matrace s unikátním vlnovým...

Ortopedická matrace Amundsen se zvýšenou tuhostí v rozměru 140x200cm a výšce 22 cm. Partnerská matrace s unikátním vlnovým jádrem (SpineProtector) pro ochranu páteře. Matrace kombinuje pěny různých tuhostí ve vlnách a díky tomu má perfektní ortopedické vlastnosti (rozložení hmotnosti do jádra matrace). S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Tužší stranu (tyrkysová) tvoří masivní deska (5 cm) ze studené pěny, která dává matraci tuhost a pružnost. Měkčí strana (oranžová) má 7 anatomických zón s technologií AirForce pro dokonalé provzdušnění. S každým pohybem těla se v matraci vymění vzduch (hygiena, omezení pocení). Střední část z pěn Flexi o různých tuhostech zajišťuje rozložení tlaku a správnou podporu těla při všech polohách. Matrace je vhodná pro alergiky a dodáváme ji vč. luxusního potahu Tencel® s přírodními vlákny. Potah je plně snímatelný a můžete jej prát na 60ºC. Pro snadné domácí praní je potah dělitelný na 2 poloviny. Vlastnosti: – výška 22 cm – rozměr 140×200 cm – nosnost do 135 kg – záruka 5 let – pro všechny typy lamelových roštů Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Výška 22 Tento žádaný kousek Matrace Amundsen máte možnost dostat pohodlně na webu v populární kategorii matrace. Podívejte se na ještě ostatní produkty z této sekce jednoduše online!

Kvalitní produkt Matrace Amundsen od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách nyní v akci. Nyní lze objednat jen za 18 700 Kč.