Matrace Arella 90×0 cm

Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 90x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro... více informací »
Matrace Arella 90x0 cm
6 486 Kč
Ověřit dostupnost
Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 90x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro...

Oboustrannou matraci Arella z HR „studené“ pěny nabízíme v rozměru 90×200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro muže. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella Soft, kterou si zase zamilují především ženy, které dávají přednost měkkému spaní. Základem matrace Arella je měkčená a pružná HR pěna, která díky funkčním průřezům zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla. Matrace disponuje 7 zónami s vyřezávaným profilováním pro perfektní rozložení váhy a odlehčení namáhaným kloubům. Díky příčnému i podélnému profilování pěny vám matrace pomůže zmírnit otlačení a špatné prokrvení citlivých částí vašeho těla. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží vaši páteř v přirozené poloze. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H2 – měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Pěnové
Výška 20 Levný produkt Matrace Arella 90×0 cm máte možnost sehnat nyní na stránkách ve známé rubrice matrace. Nyní můžete najít ještě další produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci!

Unikátní kus Matrace Arella 90x0 cm od dodavatele s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat momentálně za výhodné peníze! Zrovna nyní za cenu 6 486 Kč.