Matrace Atlas Flexi

Pěnovou matraci Atlas Flexi nabízíme v rozměru 80x200 cm. Matrace má rovnou stranu (bez profilace), která vyhoví tradičně... více informací »
Matrace Atlas Flexi
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Pěnovou matraci Atlas Flexi nabízíme v rozměru 80x200 cm. Matrace má rovnou stranu (bez profilace), která vyhoví tradičně...

Pěnovou matraci Atlas Flexi nabízíme v rozměru 80×200 cm. Matrace má rovnou stranu (bez profilace), která vyhoví tradičně založeným spáčům. Druhá strana s masážní profilací je pevnější. Vrstva neprofilované pěny na pružné, dosti tuhé straně „klasik“ je pevná a prodyšná. Strana „relax“ je ještě o trochu tužší než strana „klasik“ a má 7 anatomických zón s jemným masážním účinkem pro uvolnění napjatého svalstva a podporu správného krevního oběhu v průběhu spánku. Robustní, tuhý a odolný střed z eko pěny Flexifoam RekoGreen šetří přírodu i vaši peněženku. Součástí je pratelný dvojdílný antialergický potah Medi & Dry. Příjemný potah podšitý klimatizačními vrstvami dutých vláken. Pratelný na 60°C. Vhodné uložení: na pevný i lamelový nebo laťkový rošt. Mechanicky testováno: 50.000x.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Typ matrace Pěnové

Tento výjimečný produkt Matrace Atlas Flexi od populární značky FORLIVING s.r.o. seženete u nás právě za báječnou cenu! Na našich stránkách za 4 990 Kč.