Matrace Atlas Visco

Pěnovou matraci Atlas Visco nabízíme v rozměru 140x200 cm. Tužší matrace, která má jednu stranu vyrobenou z celoplošné... více informací »
Matrace Atlas Visco
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Pěnovou matraci Atlas Visco nabízíme v rozměru 140x200 cm. Tužší matrace, která má jednu stranu vyrobenou z celoplošné...

Pěnovou matraci Atlas Visco nabízíme v rozměru 140×200 cm. Tužší matrace, která má jednu stranu vyrobenou z celoplošné paměťové pěny a druhou z pružné pěny Flexifoam.© Strana s paměťovou pěnou pro maximální pohodlí a odlehčení kloubů a svalů má jemnou masážní profilaci, rozdělenou do 7 zón komfortu. Vrstva neprofilované pěny na pružné, dosti tuhé straně „klasik“ je pevná a prodyšná. Robustní, tuhý a odolný střed z eko pěny Flexifoam RekoGreen šetří přírodu i vaši peněženku. Součástí matrace je pratelný dvojdílný potah s extrakty Aloe Vera. Příjemný potah podšitý klimatizačními vrstvami dutých vláken. Pratelný na 60°C. Vhodné uložení: na pevný i lamelový nebo laťkový rošt. Mechanicky testováno: 50.000x.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Typ matrace Líná pěna

Diskontní produkt Matrace Atlas Visco od této skvělé značky FORLIVING s.r.o. lze získat již dnes za rozumné peníze! Výhodně teď u nás za 3 490 Kč.