Matrace Baby swiss

Dětská matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR... více informací »
Matrace Baby swiss
5 769 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR...

Dětská matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, je studená pěna Evopure HRC. Pěna s výjimečnou životností, funkční stálostí a materiálovou odolností vůči vlhkosti a teplotě. Optimální regulaci zaručuje přirozená ventilace vlhkosti a vyrovnávání teploty. Excelentně se tvaruje a přizpůsobuje tvaru těla. Potah:Matrace je opatřena potahem s revoluční technologií AEGIS. Technologie Aegis zaručuje aktivní svěžest a hygienu textilií a dosahuje maximálního snížení přítomnosti roztočů, bakterií a plísní a zamezuje tak rozvoji jejich populace. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 10 cm Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace Dětské-Do postýlky-Pěnové
Zajímavý výrobek Matrace Baby swiss můžete najít mimo jiné tady a teď na našich stránkách v rubrice matrace! Nyní získáte vyjímečné zboží z této kategorie za mimořádně nízkou cenu! U nás nabízíme více, mrkněte také na další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dodává top zboží. A to ještě není vše!

Kvalitní a žádaný výrobek Matrace Baby swiss pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady nyní ve výprodejové akci. Cena od 5 769 Kč.