Matrace Big Boy – 90×200

Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 22 90x200 cm, která potěší milovníky tuhého... více informací »
Matrace Big Boy  - 90x200
11 990 Kč
Ověřit dostupnost
Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 22 90x200 cm, která potěší milovníky tuhého...

Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 22 90×200 cm, která potěší milovníky tuhého ležení, unese ty, kteří mají nějaké kilčo navíc a přitom to všechno s úsměvem zvládne. Pohodlí paměťové (visco) pěny na obou stranách (tužší a měkčí). Tuhá, ale vždy pohodlná, prodyšná, antibakteriální, pocení omezující. Dvojdílný prošívaný antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken a klimatizační konstrukcí pro omezení pocení a komfort na lůžku. Pratelný na 60 °C. VISCO HARD| TUŽŠÍ STRANA MATRACE – Tužší paměťová pěna. DOKONALÉ POHODLNÉ JÁDRO – Tuhé a super odolné jádro ze studené pěny se 7- ortopedickými zónami. VISCO SOFT | MĚKČÍ STRANA MATRACE – Měkčí paměťová pěna. ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY – AKTIVNÍ BOJOVNÍK. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM – antibakteriální a protiroztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Nejlepší volba pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizační vrstvou dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C). THERMO&AIR CONTROL – Termoregulace, omezení pocení a prodloužení hygienické životnosti matrace na maximum. Doporučená maximální nosnost do 180 kg. Výška matrace cca: 22 cm. Záruka 6 let na jádro matrace. Testováno 100.000x.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Typ matrace Líná pěna

Tento velmi žádaný kus Matrace Big Boy - 90x200 od dodavatele kvalitních produktů FORLIVING s.r.o. máte možnost dostat zde teď za výborné peníze! Akční ceny od 11 990 Kč.