Matrace Colorado

Matrace Colorado je skvělou volbou pro ty, kteří hledají matraci pro děti a mládež. Konstrukce z odolné HR pěny a nízký profil... více informací »
Matrace Colorado
Matrace Colorado je skvělou volbou pro ty, kteří hledají matraci pro děti a mládež. Konstrukce z odolné HR pěny a nízký profil...

Matrace Colorado je skvělou volbou pro ty, kteří hledají matraci pro děti a mládež. Konstrukce z odolné HR pěny a nízký profil matrace jsou ideální volbou i pro dětské postele. HR pěna poskytuje stabilní a pevnou oporu, která je pro správný vývoj páteře dětí a mladistvých velmi důležitá. Antibakteriální potah zaručuje vysokou prodyšnost, takže se na matraci nebudete přehřívat Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tuhost 3
Nosnost 90 kg Nejprodávanější produkt je k sehnání bez problémů tu na webu v rubrice matrace! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Matrace Colorado od naší známé značky FORLIVING s.r.o. pohodlně nakoupíte tady a teď právě za výborné peníze. Nabídka od 3 699 Kč.