Matrace Dáša

Nelepená pěnová matrace Dáša 15cm o rozměru 90x200cm s tuhou stranou se studenou pěnou potěší dospěláky, měkčí strana s... více informací »
Matrace Dáša
6 040 Kč
Ověřit dostupnost
Nelepená pěnová matrace Dáša 15cm o rozměru 90x200cm s tuhou stranou se studenou pěnou potěší dospěláky, měkčí strana s...

Nelepená pěnová matrace Dáša 15cm o rozměru 90x200cm s tuhou stranou se studenou pěnou potěší dospěláky, měkčí strana s hybridní pěnou podporuje páteř a kopírování kontur těla. Ortopedická 5-zónová konstrukce bez lepení maximalizuje prodyšnost. Usnadňuje údržbu a prodlužuje hygienickou životnost – jádro snadno provětráte či vysajete. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Vzdušný spoj, studená a hybridní pěna nejvyšší kvality s 5-zónovou konstrukcí a rozdílnou tuhostí stran a ramenních zón předurčují matraci pro široké použití od dětí až po seniory. 4 různé tuhosti a pocity ležení díky odlišné tuhosti stran matrace a různé profilaci ramenních změkčujících zón vám zaručují minimální riziko špatné volby tuhosti matrace. Matraci dodáváme vč. antibakteriálního potahu s vysokým 49% podílem přírodních vláken Tencel® s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti – zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče – a je prevencí vzniku plísní – ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah Aegis předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Dvojdílný potah je plně snímatelný a můžete jej prát na 60ºC. Vlastnosti: – výška 15 cm – rozměr 90×200 cm – nosnost do 135 kg – záruka 4 roky – pro všechny typy lamelových roštů – polohovací i pevné Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Typ matrace Pěnové
Levný produkt Matrace Dáša lze zakoupit mimo jiné tady na stránkách v oblíbené sekci matrace! Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší sekce za super ceny.

Kvalitní a žádaný produkt Matrace Dáša od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zde nyní v akci. Nabídky již od 6 040 Kč.