Matrace Dynamic

Partnerská matrace Dynamic o rozměru 90x200 cm s velmi rozdílnou tuhostí jednotlivých stran. Měkčí strana z pěn NIGHTFLY a... více informací »
Matrace Dynamic
8 910 Kč
Ověřit dostupnost
Partnerská matrace Dynamic o rozměru 90x200 cm s velmi rozdílnou tuhostí jednotlivých stran. Měkčí strana z pěn NIGHTFLY a...

Partnerská matrace Dynamic o rozměru 90×200 cm s velmi rozdílnou tuhostí jednotlivých stran. Měkčí strana z pěn NIGHTFLY a GREENGEL nabízí prvotřídní komfort. Pěna Greengel je velmi elastická a díky otevřené buněčné struktuře je zárukou vynikající vzdušnosti. Spodní vrstva je z pěny ELIOCELL vysoké hustoty, která je zárukou dlouhé životnosti a zvýšené nosnosti. Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – výška 22 cm – nosnost do 140 kg – záruka 6 let – matrace má měkčí a tvrdší stranu

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové Zajímavý produkt Matrace Dynamic je k dostání pohodlně tady na našich stránkách umístěný v kategorii matrace. Pořiďte si ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici vysoce kvalitní zboží. Máme toho více, podívejte se také na více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Designový kus Matrace Dynamic od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit zrovna za výprodejovou cenu! Cena od 8 910 Kč.