Matrace Junior relax 13 cm

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR... více informací »
Matrace Junior relax 13 cm
6 440 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR...

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR pěny Eliocell a má rozdílně tuhé strany). ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem Standart, který je prošitý PES vláknem. Vlastnosti matrace: – nosnost do 100 kg – tuhost: tužší strana: 3/5, měkčí strana : 2/5 – výška 13 cm – záruka 2 roky

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace PěnovéTento oblíbený kus Matrace Junior relax 13 cm máte možnost dostat rovnou tu na našem webu v oblíbené sekci matrace. Získejte ještě další produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny! To není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout kvalitní produkty.

Tento skvělý produkt Matrace Junior relax 13 cm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete nyní skutečně výhodně! Nabídka od 6 440 Kč.