Matrace Klára

Špičková celolatexová matrace Klára střední tuhosti v rozměru 90x200cm a výšce 15 cm. Matraci české výroby doporučujeme pro... více informací »
Matrace Klára
9 890 Kč
Ověřit dostupnost
Špičková celolatexová matrace Klára střední tuhosti v rozměru 90x200cm a výšce 15 cm. Matraci české výroby doporučujeme pro...

Špičková celolatexová matrace Klára střední tuhosti v rozměru 90x200cm a výšce 15 cm. Matraci české výroby doporučujeme pro všechny, kteří chtějí pohodlí, termoregulaci a extrémní odolnost. Pružný latex vyrábíme z 1 kusu s použitím přírodních surovin. Ortopedické 5-zónové (anatomické) jádro s vysokou objemovou hmotností 60 kg/m³ s vyztuženou pánevní zónou vám zajistí dokonalé pohodlí, vzdušnost, vynikající ortopedické vlastnosti a kopírování křivek těla. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Ramenní zóny (změkčující profilace) uvolňují rameno při spánku na boku a šetrně tak pečují o ramenní klouby, čímž napomáhají zamezit „přeležení ramene“. Profilace zároveň funguje jako II. provzdušňovací stupeň již tak prodyšné matrace. Doporučujeme na lamelové rošty – pevné i polohovací. Matrace Klára s dokonalou kopírovatelností roštu je ideální volbou pro motorově polohovatelné rošty. Matrace je vhodná pro alergiky a dodáváme ji vč. antibakteriálního potahu Tencel® s přírodními vlákny. Dvojdílný potah je plně snímatelný a můžete jej prát na 60ºC. Vlastnosti: – výška 15 cm – rozměr 90×200 cm – nosnost do 130 kg – záruka 5 let – pro všechny typy lamelových roštů – polohovací i pevné Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Výška 15
Velmi žádaný produkt Matrace Klára můžete dostat zrovna na našich stránkách v kategorii matrace! Pořiďte si ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! Přední značka FORLIVING s.r.o. má vynikající zboží. Nové kousky každý den. Máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Matrace Klára od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete získat tady ve výprodejové akci. Teď v akci 9 890 Kč.