Matrace Klasik Plus 24 cm

Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a 2 odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové... více informací »
Matrace Klasik Plus 24 cm
12 330 Kč
Ověřit dostupnost
Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a 2 odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové...

Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a 2 odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové PUR pěny nové generace, které zajišťují odvětrání matrace, je dobrá volba pro toho, kdo hledá tvrdší matrace nebo matrace s odlišnými stranami tuhosti, či partnerské páry, kde každý vyžaduje jiné vlastnosti matrace. Potah Standard je podšitý klimatizační výplní a splňuje nejpřísnější požadavky na hygienický a antialergický potah. Potah je snímatelný a pratelný. Vlastnosti: – ortopedická zátěž do 120 kg – doporučený lamelový nepolohovatelný rošt – výška 24 cm – specifikace tuhá matrace

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Rozměr postele/matrace 120×200 cm-140×200 cm-160×200 cm-180×200 cm-70×200 cm-80×200 cm-90×200 cm
Hodně prodávaný produkt Matrace Klasik Plus 24 cm můžete dostat jednoduše tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii matrace! Nyní si můžete vybrat další produkty z této sekce ve výprodejové akci! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento diskontní výrobek Matrace Klasik Plus 24 cm od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě zde za výhodnou cenu! Ceny již od 12 330 Kč.