Matrace Medi Vita 20 120×200 cm

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná... více informací »
Matrace Medi Vita 20 120x200 cm
15 026 Kč
Ověřit dostupnost
Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná...

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové rošty. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí odvod vlhkosti a potu. Je tedy naprosto ideální pro alergiky nebo sportovce, kteří potřebují zregenerovat svalstvo. Matrace české výroby se díky vysoké pružnosti přizpůsobí jakékoliv poloze těla. Maximální doporučené zatížení matrace je 120 kg. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 120×200 cm – záruka: 5 let – tuhost matrace: měkčí – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Ahorn

Tento designový produkt Matrace Medi Vita 20 120×200 lze pořídit bez problémů tu na webu v populární rubrice matrace. Prozkoumejte ještě podobné kusy z této kategorie za výborné peníze! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. dodává prvotřídní sortiment.

Oblíbený kus Matrace Medi Vita 20 120x200 cm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete zde za výhodnou cenu. Ceny od 15 026 Kč.