Matrace Medi Vita Plus 20 90×200 cm

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace... více informací »
Matrace Medi Vita Plus 20 90x200 cm
12 291 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace...

Matrace Medi Vita Plus udrží vaši páteř ve správné poloze a zmírní tak bolesti a nemoci zad. Oboustranná latexová matrace české výroby je výborně polohovatelná i na motorovém roštu. Matrace je opatřena ramenní kolébkou, která udržuje páteř ve správné poloze a zmírňuje tak bolesti zad. U matrace si můžete zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Latexové jádro je proloženo kokosovo – latexovou deskou, která je umístěna v 1/3 výšky matrace, tím se zajistí tužší spaní. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí výborný odvod vlhkosti a potu. Díky tomu se předchází vzniku nepříjemného pachu a omezuje se výskyt bakterií. Matrace vyniká dlouhou životností a je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Ahorn
Tento akční a ve slevě produkt Matrace Medi Vita Plus 20 můžete dostat snadno tady u nás umístěný v kategorii matrace! Nyní můžete najít ještě ostatní zboží z této známé kategorie za skvělou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží. A to je teprve začátek.

Tento oblíbený kus Matrace Medi Vita Plus 20 90x200 cm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady nyní skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 12 291 Kč.