Matrace Neroli Therapy 70-80×200 cm

Sendvičová partnerská matrace s Neroli pěnou, která má uklidňující, antidepresivní účinky a zlepšuje cirkulaci krevního... více informací »
Matrace Neroli Therapy 70-80x200 cm
17 910 Kč
Ověřit dostupnost
Sendvičová partnerská matrace s Neroli pěnou, která má uklidňující, antidepresivní účinky a zlepšuje cirkulaci krevního...

Sendvičová partnerská matrace s Neroli pěnou, která má uklidňující, antidepresivní účinky a zlepšuje cirkulaci krevního oběhu. Pěna Neroli díky obsahu esenciálních olejů z květu pomerančovníku napomáhá klidnému spánku. Vzhledem k extrémní objemové hustotě má pěna vynikající životnost. Žlutý profil tvoří HR studená pěna, která je komfortní a vyrovnává teplotní rozdíly. Červený profil je z antibakteriální Sanitized pěny, která skvěle likviduje roztoče, plísně a bakterie. Visco pěna Thermosilver na spodní funkční straně je zárukou vynikající ortopedičnosti, termoregulace a antibakteriálních vlastností. Potah matrace je z materiálu Silktouch prošitým viscoelastickou pěnou s PES vláknem a z boku všitá Goldtouch látka. Potah. Silktouch prošitý s línou pěnou dotváří jedinečný pocit luxusu, jenž je zřejmý při prvním kontaktu s matrací. Potah je snímatelný a pratelný na 60 C°. Vlastnosti: – FYZIOSYSTEM 7 zon tuhosti – ortopedická zátěž 140 kg – výška 28 cm – záruka 8 let – doporučené všechny typy roštů – rozměr 70×200 cm nebo 80×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Rozměr postele/matrace 70×200 cm-80×200 cm
Oblíbený a akční výrobek Matrace Neroli Therapy 70-80×200 naleznete bezprostředně na stránkách umístěný v rubrice matrace. Nyní si můžete vybrat nové kousky ze zmíněné sekce za super cenu!

Nejprodávanější výrobek Matrace Neroli Therapy 70-80x200 cm originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat právě nyní v akci! Ceny od 17 910 Kč.