Matrace Partner biogreen

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá... více informací »
Matrace Partner biogreen
32 010 Kč
Ověřit dostupnost
Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá...

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká. Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je vhodná pro komfortní spánek, dlouhodobě nemocné, při problémech se zády i pro seniory. Matrace je opatřena odnímatelným potahem Lyocell, který je velmi příjemný na dotek a splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah. Potah je současně ošetřen proti roztočům. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které odvádí maximum vlhkosti z potahu, čímž je zajištěna vysoká hygieničnost. Potah je plně snímatelný a pratelný na 60ºC. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 130 kg FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti doporučený rošt: lamelový, laťový výška matrace: 20 cm záruka: 5 let rozměr: 90×200 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové Zajímavý produkt Matrace Partner biogreen jde pořídit bezstarostně u nás zařazený v sekci matrace. Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. má vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Matrace Partner biogreen značky FORLIVING s.r.o. najdete právě se slevou. Teď za akční cenu 32 010 Kč.