Matrace Swiss Magic 70-80×200 cm

Měkká pohodlná matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR... více informací »
Matrace Swiss Magic 70-80x200 cm
12 480 Kč
Ověřit dostupnost
Měkká pohodlná matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR...

Měkká pohodlná matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, s přidáním aktivních přírodních složek levandule a léčivých alpských bylin je studená pěna Avanto2. Pěna s výjimečnou životností, funkční stálostí a materiálovou odolností vůči vlhkosti a teplotě. Optimální regulaci zaručuje přirozená ventilace vlhkosti a vyrovnávání teploty. Excelentně se tvaruje a přizpůsobuje tvaru Vašeho těla. Matrace má 7 zón tuhosti. S potah Lavender napuštěným výtažkem z levandule procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na tělo. Příznivé účinky levandule jsou známy při bolestech hlavy, nervovém vypětí a nespavosti. Splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah a současně je ošetřen proti roztočům. Potah je snímatelný a pratelný do 60 °C. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 130 kg výška 20 cm uložení na všechny druhy roštů záruka 10 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Rozměr postele/matrace 70×200 cm-80×200 cm
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Matrace Swiss Magic 70-80×200 cm jde nakoupit teď tu na webu umístěný v kategorii matrace. Pořiďte si ještě další zboží ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Akční výrobek Matrace Swiss Magic 70-80x200 cm od top značky FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách za výhodnou cenu! Akční ceny již od 12 480 Kč.