Matrace Swiss Magic

Měkká pohodlná matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR... více informací »
Matrace Swiss Magic
20 390 Kč
Ověřit dostupnost
Měkká pohodlná matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR...

Měkká pohodlná matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, s přidáním aktivních přírodních složek levandule a léčivých alpských bylin je studená pěna Avanto2. Pěna s výjimečnou životností, funkční stálostí a materiálovou odolností vůči vlhkosti a teplotě. Optimální regulaci zaručuje přirozená ventilace vlhkosti a vyrovnávání teploty. Excelentně se tvaruje a přizpůsobuje tvaru Vašeho těla. Matrace má 7 zón tuhosti. S potah Lavender napuštěným výtažkem z levandule procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na tělo. Příznivé účinky levandule jsou známy při bolestech hlavy, nervovém vypětí a nespavosti. Splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah a současně je ošetřen proti roztočům. Potah je snímatelný a pratelný do 60 °C. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 130 kg výška 20 cm uložení na všechny druhy roštů záruka 10 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Rozměr postele/matrace 140×200 cm
Hodně povedený produkt Matrace Swiss Magic můžete pořídit bez problémů tady na stránkách zařazený v rubrice matrace! Najděte si akční produkty z této sekce za super cenu. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a oblíbený kus Matrace Swiss Magic od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete právě skutečně výhodně! Nabídka od 20 390 Kč.