Matrace SWISS oxygen

Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměru 180x200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských pěn. Tuto... více informací »
Matrace SWISS oxygen
25 470 Kč
Ověřit dostupnost
Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměru 180x200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských pěn. Tuto...

Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměru 180×200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských pěn. Tuto výjimečnou matraci obaluje rovněž jedinečný potah Carbonio s uhlíkovými vlákny. Modrá vrstva je z inovativní pěny Oxygen s výbornou průdušností. Následkem toho dochází ke snížení potivosti a k udržení trvalého tělesného komfortu uživatele. Díky přidaným aditivům disponuje vynikající elasticitou a komfortem. Nevzniká tak nežádoucí tlak na tělo uživatele, čímž se zabrání blokování krevního oběhu. Dokonalým prokrvením organismus lépe a rychleji během spánku regeneruje, takže spánek bude relaxací bez kompromisů. Šedá vrstva je z materiálu EvoPoreHRC, švýcarská inovace, milník v historii vývoje pěn. Po PUR-pěnách a HR-pěnách je HRC pěna novou generací materiálů pro výrobu matrací. HRC – High Resilience Climate je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu (teplota, vlhkost…). Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku. Fialová vrstva je z inovativního materiálu AventO2 s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. AventO2 je novinka mezi matracovými materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktívních přírodních složek – uklidňující levandulí a léčivými švýcarskými bylinkami. Vlastnosti matrace: – rozměry 180×200 cm – výška 22 cm – ortopedická zátěž do 150 kg – potah CARBONIO prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m² – tuhost T3 – záruka 7 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace PěnovéTento akční produkt Matrace SWISS oxygen lze získat ještě tu na webu umístěný v kategorii matrace. Připravili jsme oblíbené produkty ve zmiňované rubrice ve slevě!

Ve slevě kus Matrace SWISS oxygen od známé společnosti FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Cena již od 25 470 Kč.