Matrace SWISS prestige

Matraci SWISS prestige nabízíme v rozměru 120x200 cm. Pokud hledáte královnu všech matrací a chcete spát jako na zámku, jste tu... více informací »
Matrace SWISS prestige
37 740 Kč
Ověřit dostupnost
Matraci SWISS prestige nabízíme v rozměru 120x200 cm. Pokud hledáte královnu všech matrací a chcete spát jako na zámku, jste tu...

Matraci SWISS prestige nabízíme v rozměru 120×200 cm. Pokud hledáte královnu všech matrací a chcete spát jako na zámku, jste tu správně! Luxusní taštičková 7 zónová matrace se systémem 1000 mikropružinek poskytuje maximální kopírování těla, optimální oporu páteře a výbornou vzdušnost. Spojení exkluzivních materiálů vám dá pocit dokonalosti. Kombinace švýcarských pěn EVOPOREHRC a AVENT O2 a viscoelastické pěny MINDFOAM o vysoké hustotě, předurčuje tuto matraci k odpočinku, o kterém sníte. Exkluzivitu završuje nový potah SILKTOUCH, na jedné straně prošitý s viscoelastickou pěnou, na druhé PES vláknem. V boku snímatelného, pratelného potahu je všita látka GOLDTOUCH, která je opatřena 2 funkčními zipy. Tuto zlatou textilii nelze prát. Matraci můžete uložit na pevnou desku nebo na laťový rošt. Vlastnosti matrace: – rozměry 120×200 cm – výška 25 cm – ortopedická zátěž do 140 kg – potah SILKTOUCH prošitý s viscoelastickou – línou pěnou a PES vláknem (v boku všitá 3D textílie) – měkčí strana T2 – tvrdší strana T3 – FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti – záruka 8 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové-Taštičkové Žádaný výrobek Matrace SWISS prestige naleznete v pohodě tady a teď na našich stránkách v populární sekci matrace. Pořiďte si parádní produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás.

Tento levný výrobek Matrace SWISS prestige od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít nyní za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 37 740 Kč.