Matrace Viscogreen lux

Tvrdá matrace určená pro velké zatížení, až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která... více informací »
Matrace Viscogreen lux
21 180 Kč
Ověřit dostupnost
Tvrdá matrace určená pro velké zatížení, až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která...

Tvrdá matrace určená pro velké zatížení, až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která má výjimečnou tvarovou paměť a lépe reaguje na změnu teploty a tlaku a rychleji se přizpůsobuje změnám polohy těla během spánku. Podkladovou vrstvu tvoří odolná pěna Biogreen vyrobená z ricinového oleje a s přídavkem Aloe Vera pro větší hygieničnost. Matrace je vybavena odnímatelným potahem EUCALLYS, který je prošitý línou pěnou ještě více zvyšuje komfort matrace. Díky svému složení má matrace výborné zdravotní a antibakteriální vlastnosti. Matrace obsahuje impregnaci ANTIMOSQUITO, která odpuzuje komáry. Vlastnosti matrace: doporučený rošt – všechny typy roštů ortopedická zátěž: do 170 kg výška matrace: 21 cm záruka na matraci 5 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Rozměr postele/matrace 140×200 cm Zlevněný produkt Matrace Viscogreen lux získáte pohodlně tady na našem webu ve známé sekci matrace! Mrkněte na ještě ostatní výrobky z této rubriky za nejlepší ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám nabízí prvotřídní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Unikátní produkt Matrace Viscogreen lux od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zrovna skutečně výhodně! Nabídky již od 21 180 Kč.