Matrace Wellness Visco

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou... více informací »
Matrace Wellness Visco
17 670 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou...

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou – línou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou je líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Podkladová vrstva pěna Eliocell je tuhá a výborně podpírá tělo. Luxusní potah Silver Protect je podšit vrstvou z viskoelastické pěny. Zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Kvalitní, stříbrem ionizovaný povrch potahu, má antimikrobiální účinky a zamezuje vzniku roztočů. Je vhodný pro alergiky a pro zdravý styl spánku. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. Vlastnosti: – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – záruka 4 roky – uložení na všechny druhy roštů

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové Tento akční a ve slevě výrobek Matrace Wellness Visco lze sehnat zrovna tady na našem webu zařazený v rubrice matrace. Nyní pořídíte oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Tento akční a ve slevě kousek Matrace Wellness Visco s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. můžete získat tady teď právě v bezva akci! Nabídky od 17 670 Kč.