Modro zelený sedací vak BeanBag Lumin Chair

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i... více informací »
Modro zelený sedací vak BeanBag Lumin Chair
1 789 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i...

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 80 cm x šířka 80 cm x výška 75 cm Barva: modro zelená Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Barva modrá-zelená
Hodně žádaný produkt Modro zelený sedací vak BeanBag Lumin Chair máte možnost získat bez problémů na našich stránkách umístěný v kategorii sedací vaky. Najděte si další výrobky z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí skvělé produkty.

Tento nejprodávanější kus Modro zelený sedací vak BeanBag Lumin Chair od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete najít právě teď ve výprodejové akci. Ceny od 1 789 Kč.