Modrý sedací vak BeanBag Lumin Chair

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i... více informací »
Modrý sedací vak BeanBag Lumin Chair
1 789 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i...

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 80 cm x šířka 80 cm x výška 75 cm Barva: jeans (modrá) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Barva modrá
Tento výjimečný výrobek máte možnost koupit právě zde tady na stránkách v sekci sedací vaky. Nyní si můžete pořídit ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii na pár kliknutí. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment.

Tento výjimečný výrobek Modrý sedací vak BeanBag Lumin Chair originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete teď opravdu levně. Akční cena 1 789 Kč.