Nástěnný věšák s policí Wendy

Šířka 65 cm, hloubka 23 cm, výška 100 cm. Malé háčky 5 ks. Vhodné do malých předsíní a chodeb. Věšák má praktickou polici na odložení čepic... více informací »
Nástěnný věšák s policí Wendy
Značka: Donna Shop
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 65 cm, hloubka 23 cm, výška 100 cm. Malé háčky 5 ks. Vhodné do malých předsíní a chodeb. Věšák má praktickou polici na odložení čepic...

Šířka 65 cm, hloubka 23 cm, výška 100 cm. Malé háčky 5 ks. Vhodné do malých předsíní a chodeb. Věšák má praktickou polici na odložení čepic a klobouků.

Typ nástěnné
Materiál lamino
Počet háčků 5 háčků
Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem
Šířka 65 cm
Výška 100 cm Tento diskontní produkt je k dostání v pohodě tady na stránkách ve známé kategorii věšáky. Podívejte se na podobné zboží z této známé kategorie ve výhodné akci. Tato vyjímečná značka Donna Shop vyrábí vysoce kvalitní produkty A to ještě není vše. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další produkty značky Donna Shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Nástěnný věšák s policí Wendy od kvalitní značky Donna Shop snadno můžete sehnat tady a teď právě téměř zdarma! Právě teď jen za 1 349 Kč.