ní regál R-designwood 011

Industriální regál R-designwood s černou kovovou konstrukcí doporučujeme do jakékoliv místnosti. Nábytek R-designwood je díky... více informací »
ní regál R-designwood 011
27 184 Kč
Ověřit dostupnost
Industriální regál R-designwood s černou kovovou konstrukcí doporučujeme do jakékoliv místnosti. Nábytek R-designwood je díky...

Industriální regál R-designwood s černou kovovou konstrukcí doporučujeme do jakékoliv místnosti. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože desky jsou zhotoveny z masivního smrku. Regál je nafocený v odstínu jatoba. Odstín regálu si však můžete zvolit ve variantách produktu. Zásuvku s kvalitními kuličkovými pojezdy snadno otevřete pomocí mohutné kovové úchytky. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má přiznané přírodní okraje a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného dřeva. Dodáváme smontované. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 90
Výška 198

Akční produkt ní regál R-designwood 011 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít momentálně na webu za skvělou cenu! Ceny od 27 184 Kč.