Nízká komoda 1D/90

Nízká komoda z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Komodu s plnými dvířky a 2 otevřenými poličkami nabízíme v... více informací »
Nízká komoda  1D/90
1 368 Kč
Ověřit dostupnost
Nízká komoda z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Komodu s plnými dvířky a 2 otevřenými poličkami nabízíme v...

Nízká komoda z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Komodu s plnými dvířky a 2 otevřenými poličkami nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Úchytky jsou plastové. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 47Tento zlevněný produkt pořídíte právě zde na našich stránkách v populární kategorii komody. Nyní najdete akční produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní produkt Nízká komoda 1D/90 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás teď ve slevě! Právě teď jen za 1 368 Kč.