Nízká vitrína 1D1W

Nízká vitrína Davin 1D1W v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Policovou vitrínu z lamina o síle 22mm (horní deska),... více informací »
Nízká vitrína  1D1W
Nízká vitrína Davin 1D1W v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Policovou vitrínu z lamina o síle 22mm (horní deska),...

Nízká vitrína Davin 1D1W v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Policovou vitrínu z lamina o síle 22mm (horní deska), 16mm (korpusy) a MDF 19mm (čela dveří) chrání ABS hrany. Čelní strany nábytku zdobí zakulacené lišty z MDF olepené folií, čela dveří jsou prosklená nebo v bílém vysokém lesku. Nožičky jsou plastové, úchyty kovové. Dodáváme v demontu. Atraktivní nábytek z kolekce Davin doporučujeme do menších obývacích pokojů či jídelen. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu Davin (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF-Sklo
Výška 132
Tento akční výrobek Nízká vitrína 1D1W lze koupit právě tady na webu v rubrice příborníky. Máme pro vás akční výrobky z této oblíbené rubriky za super ceny! Značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout velmi kvalitní zboží. Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě kus Nízká vitrína 1D1W od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 6 681 Kč.