Nízká vitrína 2D1W1S

Nízkou vitrínu Nonell 2D1W1S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha zásuvky je v dezénu onyx. Za prosklenými dveřmi naleznete 3... více informací »
Nízká vitrína  2D1W1S
Nízkou vitrínu Nonell 2D1W1S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha zásuvky je v dezénu onyx. Za prosklenými dveřmi naleznete 3...

Nízkou vitrínu Nonell 2D1W1S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha zásuvky je v dezénu onyx. Za prosklenými dveřmi naleznete 3 poličky, prostor za 2 plnými dvířky vždy dělí polička. Zásuvka má plnovýsuvné kuličkové pojezdy. Úchytky jsou kovové. Hrany lamina chrání ABS a prodlužuje tak jeho životnost. Korpus má sílu 16 mm, horní deska 32 mm. Dodáváme v demontu. V moderní kolekci Nonell vám nabízíme nábytek tak univerzální, že bude dokonalý do každého dětského pokoje bez ohledu na věk vašich dětí! Jednotlivé prvky dětského nábytku zajistí uspořádání každého nezbytného prostoru – zóny spánku, studia a hry.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Nonell
Výška 155,5
Vynikající produkt Nízká vitrína 2D1W1S máte možnost koupit právě zde na stránkách v oblíbené rubrice vitríny! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této známé sekce za extra cenu! Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty

Tento levný produkt Nízká vitrína 2D1W1S od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás levně. Cena od 5 720 Kč.