Nízká vitrína AGNES 2W

Nízkou vitrínu AGNES 2W nabízíme v bílém odstínu. Za částečně prosklenými dveřmi naleznete v horní části skleněnou... více informací »
Nízká vitrína AGNES 2W
7 741 Kč
Ověřit dostupnost
Nízkou vitrínu AGNES 2W nabízíme v bílém odstínu. Za částečně prosklenými dveřmi naleznete v horní části skleněnou...

Nízkou vitrínu AGNES 2W nabízíme v bílém odstínu. Za částečně prosklenými dveřmi naleznete v horní části skleněnou poličku a ve spodní části dřevěnné police. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Dodáváme v demontu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či obývacím pokoji, ale také ložnici. Korpusy jsou z lamina, čela dvířek a zásuvek z foliované MDF. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovýsuvné, bílé úchytky plastové, nožky z MDF.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 150
Hloubka 40 Unikátní a žádaný produkt Nízká vitrína AGNES 2W lze pořídit bez obtíží tu na našem webu v sekci příborníky! Máme pro vás další zboží ve zmiňované sekci za akční cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další vybrané produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Nízká vitrína AGNES 2W od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde teď za výprodejovou cenu! Teď v akci 7 741 Kč.