Nízká vitrína IV5

Nízkou vitrínu Ivo IV5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými... více informací »
Nízká vitrína  IV5
8 561 Kč
Ověřit dostupnost
Nízkou vitrínu Ivo IV5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými...

Nízkou vitrínu Ivo IV5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Ivo mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky a úchytky jsou kovové, sklo tvrzené.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF-Sklo
Výška 130 Tento vynikající produkt Nízká vitrína IV5 jde sehnat prostě tady u nás v oblíbené rubrice příborníky. Nyní pořídíte ještě další zboží z naší sekce za super ceny. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dodává vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Diskontní produkt Nízká vitrína IV5 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit zde teď právě za akční cenu! Cena již od 8 561 Kč.