Nízká vitrína TORINO 2D1W pravá

Nízkou vitrínu TORINO 2D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vpravo nabízí... více informací »
Nízká vitrína TORINO 2D1W pravá
7 570 Kč
Ověřit dostupnost
Nízkou vitrínu TORINO 2D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vpravo nabízí...

Nízkou vitrínu TORINO 2D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vpravo nabízí prostor v řadě polic za 2 plnými dvířky a za prosklenými dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Kombinace dřeva s bílou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Torino bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Charakteristickým rysem tohoto nábytku je jeho asymetrie a bezúchytkový systém dvířek. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovysuvné. Čela a dvířka jsou z MDF v lesklé bílé folii. Korpus nábytku je z lamina. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 147,5
Hloubka 38 Hodně žádaný produkt Nízká vitrína TORINO 2D1W pravá máte možnost koupit lehce tady na webu ve známé sekci vitríny! Podívejte se na akční výrobky z této populární rubriky snadno online! To ale však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici skvělé výrobky. Udělejte si radost.

Žádaný produkt Nízká vitrína TORINO 2D1W pravá originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde nyní ve slevě. V akci od 7 570 Kč.