Noční stolek – 3 zásuvky

Noční stolek - 3 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s... více informací »
Noční stolek - 3 zásuvky
10 841 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek - 3 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s...

Noční stolek – 3 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 49 cm – hloubka 35 cm – výška 71 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub
Materiál Dýha-Masiv-DřevoČasto hledaný kus Noční stolek – 3 zásuvky můžete sehnat rovnou tady u nás v rubrice noční stolky! Podívejte se na unikátní výrobky z této známé kategorie za akční cenu. Naše nabídka je široká, u nás najdete další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment. Však to vidíte sami!

Výjimečný a žádaný výrobek Noční stolek - 3 zásuvky značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách teď právě za akční cenu! Ceny od 10 841 Kč.