Noční stolek Rea Ottawa UP NS2

Zvýšený noční stolek Rea Ottawa UP NS2 se 2 zásuvkami a otevřeným prostorem. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16... více informací »
Noční stolek Rea Ottawa UP NS2
2 269 Kč
Ověřit dostupnost
Zvýšený noční stolek Rea Ottawa UP NS2 se 2 zásuvkami a otevřeným prostorem. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16...

Zvýšený noční stolek Rea Ottawa UP NS2 se 2 zásuvkami a otevřeným prostorem. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Šířka 44
Unikátní a oblíbený výrobek je k sehnání teď na našem webu v kategorii noční stolky. Připravili jsme skvělé produkty z naší sekce za rozumné peníze! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem více produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Nejprodávanější kus Noční stolek Rea Ottawa UP NS2 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit nyní za výprodejovou cenu. Akční ceny od 2 269 Kč.