Noční stolek Relin,

Noční stolek Relin je vyrobený z masivního borovicového dřeva v bílém odstínu. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici. Na... více informací »
Noční stolek Relin
1 150 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Relin je vyrobený z masivního borovicového dřeva v bílém odstínu. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici. Na...

Noční stolek Relin je vyrobený z masivního borovicového dřeva v bílém odstínu. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici. Na odložení své oblíbené knížky či čehokoli potřebného máte k dispozici nejen vrchní, ale také spodní odkládací plochu. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá masiv borovice Rozměry: šířka 38 cm hloubka 32 cm výška 47 cm tloušťka materiálu nohou 40 mm Stolek Relin nabízíme také v přírodním provedení – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Šířka 38
Tento zlevněný produkt Noční stolek Relin, naleznete právě teď tu na stránkách ve známé sekci noční stolky. Nyní najdete ještě ostatní kusy ve zmiňované rubrice na pár kliknutí!

Unikátní výrobek Noční stolek Relin, od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady a teď právě skutečně levně! Právě teď jen za 1 150 Kč.