Noční stolek se zásuvkou z masivu

Masiv - smrk. 1x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Noční stolek se zásuvkou z masivu
4 376 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 1x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk. 1x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 11 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 40 cm – hloubka 30 cm – výška 65 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo
Tento oblíbený výrobek Noční stolek se zásuvkou z jde koupit prostě tady na našich stránkách v populární sekci noční stolky. Připravili jsme parádní produkty z této známé kategorie za super ceny. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Noční stolek se zásuvkou z masivu od top značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás právě za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 4 376 Kč.