Noční stolek se zásuvkou

Designový noční stolek se zásuvkou z kvalitního lamina o síle 38mm nabízíme ve více dezénech (viz varianty produktu). Zásuvku... více informací »
Noční stolek se zásuvkou
4 576 Kč
Ověřit dostupnost
Designový noční stolek se zásuvkou z kvalitního lamina o síle 38mm nabízíme ve více dezénech (viz varianty produktu). Zásuvku...

Designový noční stolek se zásuvkou z kvalitního lamina o síle 38mm nabízíme ve více dezénech (viz varianty produktu). Zásuvku otevřete lehkým zatlačením na čelo zásuvky. Stolek české výroby doporučujeme kombinovat s postelemi Tropea s plným čelem, Tropea box u hlavy nebo Salina Basic s prohnutým čelem (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 45 cm – hloubka 34 cm – výška 50,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Šířka 45 Tento akční a ve slevě kus máte možnost koupit mimo jiné tu na našem webu v populární sekci noční stolky! Nyní si můžete vybrat nové zboží ze zmíněné sekce za rozumné peníze! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout prvotřídní zboží. Vždyť to vidíte sami!

Tento kvalitní produkt Noční stolek se zásuvkou od top značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás teď se slevou. Ceny od 4 576 Kč.