Nočník stolek Laris

Šířka 40 cm, hloubka 38 cm, výška 60 cm. Stolek k posteli se dvěma šuplíky a odkládací policí. V přírodním dřevěném dekoru ořech tmavý... více informací »
Nočník stolek Laris
Značka: Donna Shop
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 40 cm, hloubka 38 cm, výška 60 cm. Stolek k posteli se dvěma šuplíky a odkládací policí. V přírodním dřevěném dekoru ořech tmavý...

Šířka 40 cm, hloubka 38 cm, výška 60 cm. Stolek k posteli se dvěma šuplíky a odkládací policí. V přírodním dřevěném dekoru ořech tmavý skladem!

Materiál lamino
Výška 60 cm
Dekor ořech tmavý
Šířka 40 cm
Hloubka 38 cm
Stav zboží při dodání v demontu Vynikající kousek Nočník stolek Laris máte možnost získat právě tady a teď na našem webu ve známé rubrice noční stolky. Pořiďte si ještě další produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů značky Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední dodavatel Donna Shop vás obohatí o kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami.

Tento kvalitní a levný produkt Nočník stolek Laris od top značky Donna Shop lze sehnat v naší aktuální nabídce za báječnou cenu. Za bezkonkureční cenu 1 499 Kč.