Otevřený regál MORIS 1D

Otevřený regál MORIS 1D3S nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorný regál pro uložení vašich věcí do polic za... více informací »
Otevřený regál MORIS 1D
4 786 Kč
Ověřit dostupnost
Otevřený regál MORIS 1D3S nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorný regál pro uložení vašich věcí do polic za...

Otevřený regál MORIS 1D3S nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorný regál pro uložení vašich věcí do polic za dvířka nebo do praktických polic. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce MORIS bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub artisan Velmi prodávaný produkt Otevřený regál MORIS 1D můžete nakoupit lehce u nás v oblíbené kategorii knihovny. Vyberte si ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. Tato značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vynikající produkty To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Otevřený regál MORIS 1D od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete zde teď právě se slevou. Právě teď jen za 4 786 Kč.