ová postel RONDA 0410

Noblesní kovaná postel RONDA s elegantními prvky. Postel vyrábíme laserovou technologií a nabízíme ji ve více rozměrech a také v... více informací »
ová postel RONDA 0410
25 102 Kč
Ověřit dostupnost
Noblesní kovaná postel RONDA s elegantními prvky. Postel vyrábíme laserovou technologií a nabízíme ji ve více rozměrech a také v...

Noblesní kovaná postel RONDA s elegantními prvky. Postel vyrábíme laserovou technologií a nabízíme ji ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit polonebesy, komodou nebo proskleným regálem. Líbí se vám tato postel, ale dáváte přednost postelím bez nožního čela? V naší nabídce rozhodně nepřehlédněte kanape z této kolekce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov
Rozměr postele/matrace 160×200 cm-180×200 cm
Ve slevě produkt ová postel RONDA 0410 máte možnost dostat právě na našich stránkách v populární sekci postele. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této sekce za outletovou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce vynikající výrobky Však to vidíte sami.

Ve slevě produkt ová postel RONDA 0410 od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit právě nyní ve výprodejové akci. Akční cena 25 102 Kč.