ová postel SUMATRA,

Bílá postel Sumatra je originálním spojením tradičního designu s decentním a vkusným zdobením konstrukce postele. Kovová postel... více informací »
ová postel SUMATRA
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Bílá postel Sumatra je originálním spojením tradičního designu s decentním a vkusným zdobením konstrukce postele. Kovová postel...

Bílá postel Sumatra je originálním spojením tradičního designu s decentním a vkusným zdobením konstrukce postele. Kovová postel z lakované oceli v bílém provedení báječně zapadne do každé domácnosti, ale rovněž ji doporučujeme i do hotelů či penzionů. Díky pevné konstrukci a tvaru postele můžete ocenit komfort postele a kvalitní spánek. Součástí konstrukce je jemné zdobení z lakované oceli, které váš interiér naplní něhou a hřejivou atmosférou. Dodáváme v demontu vč. roštu, ale bez matrace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál KovSuper produkt najdete bezstarostně tady na našem webu ve známé sekci postele! Pořiďte si ještě ostatní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu.

Výjimečný a žádaný produkt ová postel SUMATRA, pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit právě nyní téměř zdarma! Akční cena již od 4 490 Kč.