ová sedací souprava GRANADA, světlá

Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu světlý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a... více informací »
ová sedací souprava GRANADA
Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu světlý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a...

Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu světlý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku s úložným prostorem. Kvalitní výplet z ratanového proutí vyplňuje sedací i opěrnou část ratanových křesel. Ratanový obývací stolek má kruhovou desku i úložný prostor z velmi precizně vytvořeného výpletu z ratanového proutí. Tato ratanová sedací souprava je vzhledem k rozměrům vhodná pro osoby do maximální hmotnosti 100 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla 79 cm
Šířka křesla 60 cm Tento kvalitní a levný produkt ová sedací souprava GRANADA, můžete nakoupit právě zde tady na našich stránkách v sekci sedací soupravy. Nyní můžete koupit skvělé zboží z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. představuje skvělé výrobky.!

Kvalitní výrobek ová sedací souprava GRANADA, světlá od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete najít v naší aktuální nabídce za rozumné peníze! Zrovna nyní za cenu 6 500 Kč.