ová sedací souprava PRAHA, tmavá

Ratanová sedací souprava PRAHA v odstínu tmavý med. Nádherná robustní ratanová sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je... více informací »
ová sedací souprava PRAHA
10 290 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanová sedací souprava PRAHA v odstínu tmavý med. Nádherná robustní ratanová sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je...

Ratanová sedací souprava PRAHA v odstínu tmavý med. Nádherná robustní ratanová sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva. Veškeré sedací a opěrné plochy jsou tvořeny kvalitním výpletem z ratanového proutí. Ratanovou sedací soupravu vám nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a jednoho ratanového stolku s úložným prostorem. V ceně ratanové sedací soupravy jsou i sedáky bílé barvy.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla 90 cm
Šířka x hloubka křesla (vnější) 68 cm x 69 cm Tento žádaný produkt ová sedací souprava PRAHA, máte možnost sehnat již dnes tady na našem webu v populární kategorii sedací soupravy. Nyní koupíte další kusy z této známé rubriky ve výprodejové akci.

Tento akční kus ová sedací souprava PRAHA, tmavá od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete u nás levně! Cena od 10 290 Kč.