ový jídelní stůl UNI – bílý ratan

Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska... více informací »
ový jídelní stůl UNI - bílý ratan
3 360 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska...

Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm. Tento ratanový jídelní stůl můžete kombinovat s ratanovými jídelními židlemi AKROPOLIS, BALI, DONNA, které jsou taktéž součástí naší nabídky. Neváhejte s objednávkou tohto kusu praktického ratanového nábytku do vaší jídelny.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 80 cm
Průměr skleněné desky 90 cm Tento velmi oblíbený produkt ový jídelní stůl UNI můžete sehnat také tady a teď na našich stránkách v rubrice jídelní stoly! Připravili jsme kvalitní produkty z této oblíbené rubriky v akci! Přední výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje špičkový sortiment. Přesvědčte se! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt ový jídelní stůl UNI - bílý ratan od skvělého a známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní za akční cenu! Nabídka již od 3 360 Kč.